- Μόνο Online!
- -31,50 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Γκρι |
| Εξουσία | 2470 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 6 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Αντιολισθητική βάση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αντιολισθητικό σύστημα, Θερμομονωμένς λαβές |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καλαθιών | 2 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 40-240 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 0 Kg |
| Υψος | 38.5 cm, 38.5 cm |
| Πλάτος | 28 cm, 28 cm |
| Μήκος | 47 cm, 47 cm |
| Μήκος καλωδίου | 1 m, 1 m |
| Βάρος | 10.3 Kg, 10.3 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца, 24 месеца |