- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 1700 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 11 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Αντιολισθητική βάση, Αυτόματη απενεργοποίηση, Φωτιζόμενη ένδειξη |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Παράθυρο παρατήρησης, Θερμομονωμένς λαβές, Διατήρηση θερμότητας, Χρονοδιακόπτης |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Χωρητικότητα λίπους | 6.2 l |
| Ικανότητα φαγητού | 0 Kg |
| Υψος | 32.1 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Μήκος | 37.2 cm |
| Βάρος | 8 |
| Εγγύηση | 24 μήνες |