(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Χρώμα | Πράσινο |
| Εξουσία | 0 W |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος τηγανίσματος | Με καυτό αέρα |
| Ικανότητα φαγητού | 0 Kg |
| Υψος | 9.5 cm |
| Πλάτος | 9.5 cm |
| Μήκος | 10.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |