- -4,01 €
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фритюрници |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό, Πράσινο |
| Εξουσία | 950 W |
| Αριθμός προγραμμάτων | 1 |
| Προστατευτικές λειτουργίες | Αντιολισθητική βάση, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Θερμοστάτης, Αντιολισθητικό σύστημα |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός καλαθιών | 1 |
| Φάσμα θερμοκρασίας ροής | 80 - 190 °C |
| Τύπος τηγανίσματος | Standard |
| Χωρητικότητα λίπους | 1 l |
| Ικανότητα φαγητού | 0 Kg |
| Υψος | 19.5 cm |
| Πλάτος | 18 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |