
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тостери за хляб |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξουσία | 760 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Αναίρεση, Χώρος αποθήκευσης καλωδίων, Αντιολισθητικό σύστημα, Χρονοδιακόπτης |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Щипки за филии |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός καταστημάτων | 2 |
| Επίπεδα ψησίματος | 7 |
| Υψος | 21.5 cm |
| Πλάτος | 14 cm |
| Μήκος | 24 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |