- Χωρίς απόθεμα

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тостери за хляб |
|
| Υλικό στέγασης | Μέταλλο |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 815 W |
| Λειτουργίες | Απόψυξη, Επαναθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση, Αντιολισθητικό σύστημα, Χρονοδιακόπτης, Θερμοστάτης |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Αριθμός καταστημάτων | 2 |
| Επίπεδα ψησίματος | 6 |
| Υψος | 21 cm |
| Πλάτος | 19 cm |
| Μήκος | 29 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |