- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тостери за хляб |
|
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 760 W |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση, Χώρος αποθήκευσης καλωδίων, Θερμοστάτης |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Щипки за филии |
| Αριθμός καταστημάτων | 2 |
| Επίπεδα ψησίματος | 7 |
| Υψος | 21.5 cm |
| Πλάτος | 14 cm |
| Μήκος | 24 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |