
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Тостери за хляб |
|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Υλικό στέγασης | Πλαστικό |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξουσία | 930 W |
| Λειτουργίες | Απόψυξη, Επαναθέρμανση, Αυτόματη απενεργοποίηση, Αναίρεση, Αυτόματο ανάδυση του ψωμιού, Αντιολισθητικό σύστημα, Χρονοδιακόπτης, Προστασία από υπερθέρμανση |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Περιλαμβάνονται αξεσουάρ | Αφαιρούμενος δίσκος για ψίχουλα |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Αριθμός καταστημάτων | 2 |
| Επίπεδα ψησίματος | 7 |
| Υψος | 18.6 cm |
| Πλάτος | 26.4 cm |
| Μήκος | 16.8 cm |
| Μήκος καλωδίου | 0.75 m |
| Εγγύηση | 24 μήνες |