- -1,53 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Ъглови етажерки |
|
| Κάλυψη | Χρώμιο |
| Χρώμα | Χρώμιο |
| Τύπος Προϊόντος | Ράφι μπάνιου |
| Υλικό | Χρώμιο |
| Τύπος στήριξης | Τοίχωμα |
| Αριθμός μερών | 1 |
| Υψος | 30 cm |
| Πλάτος | 18 cm |
| Μήκος | 22 cm |
| Χρώμα | Χρώμιο |
| Στυλ | Μοντέρνο |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Етажерка |
| Προορίζεται για | Μπάνιο |
| Τύπος στήριξης | Επιτοίχιο |
| Αριθμός ραφιών | 1 |