(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Μπεζ, Καφέ |
| Υψος | 20 cm |
| Πλάτος | 26 cm |
| Λειτουργίες | Λάμπα UV |
| Βάθος | 32.3 cm |
| Τύπος καθαρισμού | Ξηρό |
| Τύπος δαπέδου | Ταπετσαρία, Στρώματα, Υφασμα |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χειρός |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Τύπος φίλτρου | MIF |
| Τεχνολογία | UV |
| Εξουσία | 600 W |
| Μήκος καλωδίου | 5 m |
| Χωρητικότητα | 0.4 l |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Εγγύηση | 24 μήνες |