- -125,01 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Прахосмукачки без торба |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Τύπος δαπέδου | Χαλί, Ταπετσαρία, Υφασμα, Διαφορετικές επιφάνειες |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τύπος Προϊόντος | Ηλεκτρική σκούπα χωρίς σακούλα |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | Σε σύνδεση |
| Εξουσία | 450 W |
| Μήκος καλωδίου | 5 m |
| Ισχύς καθαρισμού | 12000 Pa |
| Χωρητικότητα | 1.6 l |
| Επίπεδο θορύβου | 75 dB |
| Εγγύηση | 24 μήνες |