- -125,01 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Fisa tehnica
Прахосмукачки без торба |
|
| Culoare | Negru |
| Tip suprafata | Covor, Tapiţerie, Textile, Diferite suprafețe |
| Utilizare | Intern |
| Tip produs | Aspirator fără sac |
| Tip alimentare | Reţea |
| Putere | 450 W |
| Lungime cablu | 5 m |
| Putere de aspirare | 12000 Pa |
| Capacitate colectare | 1.6 l |
| Nivel zgomot | 75 dB |
| Garanție | 24 luni |