- -20,45 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Полуавтоматични перални машини |
|
| Τύπος φόρτισης | Άνω |
| Χρώμα | Λευκό/Μπλε |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Ικανότητα φόρτισης | 2.5 Kg |
| Ταχύτητα περιστροφής | 340 rpm |
| Ανοίγοντας την καταπακτή | Άνω τμήμα |
| Τύπος ρούχων | Ημιαυτόματος |
| Ενεργειακή κλάση | Ενεργειακή κλάση A από το εύρος A έως G |
| Χρονόμετρο διάρκειας | 15 min |
| Αριθμός προγραμμάτων πλύσης | 2 |
| Υψος | 50 cm |
| Πλάτος | 35 cm |
| Βάθος | 25 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |