Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилни чанти |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό μόνωσης | PEVA |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Λαβή, Непромокаема, Εύκολος καθαρισμός |
| Τύπος Προϊόντος | Ψυγειάκι |
| Υψος | 31 cm |
| Πλάτος | 15.5 cm |
| Μήκος | 33.5 cm |
| Βάρος | 0.141 Kg |
| Χωρητικότητα | 6.7 l |
| Αριθμός | 1 |
| Спорт | Риболов, Къмпинг, Лов |