- Νέο προϊόν
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Хладилни чанти |
|
| Χρώμα | Μπλε |
| Υλικό μόνωσης | Πολυουρεθάνη |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο |
| Βασικά χαρακτηριστικά | Λαβή, Τροχοί, Поставка за аксесоари |
| Τύπος Προϊόντος | Ψυγειάκι |
| Λειτουργίες | Ψύξη |
| Υψος | 43.5 cm |
| Πλάτος | 60 cm |
| Μήκος | 32 cm |
| Χωρητικότητα | 45 l |
| Αριθμός | 1 |
| Спорт | Риболов, Къмпинг, Плуване |