- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Леко затваряне и лесна, мека употреба на педала.
Прецизно затваряне, което не позволява на миризмите да излизат от коша.
Нехлъзгаща се основа - предпазва пода, докато кошът стои стабилно.
Лесен за пренасяне чрез удобната за захващане дръжка на капака.
Лесен за почистване - здрава, отделяща се пластмасова вътрешна кофа.
Вътрешната кофа е специално перфорирана по начин, който предотвратява вакуума при ваденето на пълните торби със смет - така торбите се вадят и сменят лесно, без риск от скъсване и разсипване.
В комплекта е включена една малка мострена ролка торби за смет с връзки Brabantia PerfectFit (размер Y) - за да не стърчат никога найлонови краища от коша ви за смет!
Природосъобразен избор - изработен от 40% рециклирани материали и е 97% рециклируем след употреба!
Χαρακτηριστικά
Кошчета за боклук |
|
| Χρώμα | Тъмносив |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Χωρητικότητα | 20 l |
| Λειτουργίες | С колела |
| Μορφή | Κύλινδρος |
| Τύπος ανοίγματος καπακιού | Πετάλι |
| Υψος | 46.7 cm |
| Πλάτος | 29 cm |
| Διάμετρος | 29 cm |