Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кошчета за боклук |
|
| Χρώμα | Тъмносив |
| Υλικό | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Χωρητικότητα | 30 l |
| Λειτουργίες | Дръжки |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Μορφή | Κύλινδρος |
| Τύπος ανοίγματος καπακιού | Πετάλι |
| Υψος | 67.9 cm |
| Πλάτος | 29.3 cm |
| Διάμετρος | 29.3 cm |