(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кошчета за боклук |
|
| Χρώμα | Καφέ |
| Υλικό | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Προορίζεται για | Εσωτερικό |
| Χωρητικότητα | 5 l |
| Λειτουργίες | Πεντάλ κλειδώματος |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Μορφή | Κύλινδρος |
| Τύπος ανοίγματος καπακιού | Πετάλι |
| Υψος | 29.1 cm |
| Πλάτος | 20.5 cm |
| Διάμετρος | 20.5 cm |