Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кошчета за боклук |
|
| Χρώμα | Ανοιχτό πράσινο |
| Υλικό | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Προορίζεται για | Εσωτερικό |
| Χωρητικότητα | 12 l |
| Λειτουργίες | Πεντάλ κλειδώματος |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Μορφή | Κύλινδρος |
| Τύπος ανοίγματος καπακιού | Πετάλι |
| Υψος | 41.1 cm |
| Πλάτος | 25.1 cm |
| Διάμετρος | 25.1 cm |