Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Χωρητικότητα: 3 λίτρα
- Διαστάσεις (ΥxΠxΒ): 28 x 18 x 18,4 cm
- Μέγιστο ύψος: 39 cm
- Διάμετρος: 18 cm
- Εσωτερικός κάδος: πλαστικός, αφαιρούμενος
- Μηχανισμός Soft Touch - άνοιγμα με ένα άγγιγμα
- Καπάκι από ανοξείδωτο ατσάλι, αφαιρείται εύκολα
- Τοποθέτηση σε τοίχο - περιλαμβάνεται βραχίονας από ανοξείδωτο χάλυβα
- Βάση που αποτρέπει το ξύσιμο και την ολίσθηση
- Συμβατό με τις σακούλες Brabantia PerfectFit μεγέθους Α
- Κατάλληλο για συνδυασμό με αξεσουάρ Matt Steel και Brilliant Steel
- Αριθμός διαμερισμάτων: 1
- Βάρος: 0,9 kg
- Χρώμα: Λευκό
Χαρακτηριστικά
Кошчета за боклук |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Ατσάλι |
| Προορίζεται για | Εσωτερικό |
| Χωρητικότητα | 3 l |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Μορφή | Στρογγυλή |
| Τύπος ανοίγματος καπακιού | Χειρός |
| Υψος | 28 cm |
| Πλάτος | 18 cm |
| Βάρος | 0.9 Kg |
| Διάμετρος | 18 cm |