Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Όγκος: 3 λίτρα
- Όμορφος και αστραφτερός σχεδιασμός
- Εύκολο κλείσιμο, εύκολη και απαλή χρήση πεντάλ
- Το καπάκι κάθεται ερμητικά κλειστό, αποτρέποντας τη διαφυγή οσμών από το καλάθι
- Αντιολισθητική και ανθεκτική στις γρατζουνιές βάση
- Εύκολη μεταφορά μέσω της βολικής χειρολαβής στο καπάκι
- Ανθεκτικός, αποσπώμενος πλαστικός εσωτερικός κάδος ειδικά διάτρητος για να αποτρέπει την ύπαρξη κενού κατά την αφαίρεση των γεμάτων σακουλών για εύκολη αλλαγή και καθαρισμό
- Συμπεριλαμβάνεται πακέτο δειγματικών σακουλών PerfectFit (μέγεθος V) - έτσι ώστε οι νάιλον άκρες να μην εξέχουν ποτέ από τον κάδο απορριμμάτων σας!
- Φιλικό προς το περιβάλλον: 31% ανακυκλωμένα υλικά, 96% ανακυκλώσιμα μετά τη χρήση
- Διαστάσεις:
Ύψος: 26,4 cm
Πλάτος: 16,8 cm
Μήκος: 23,5 cm
- Χρώμα: Inox/Matte
Χαρακτηριστικά
Кошчета за боклук |
|
| Χρώμα | Матов Инокс |
| Υλικό | Πλαστικό, Ατσάλι |
| Προορίζεται για | Εσωτερικό |
| Χωρητικότητα | 3 l |
| Λειτουργίες | Πεντάλ κλειδώματος |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Μορφή | Κύλινδρος |
| Τύπος ανοίγματος καπακιού | Πετάλι |
| Υψος | 26.4 cm |
| Πλάτος | 16.8 cm |
| Διάμετρος | 16.8 cm |