- -10,23 €
- Χωρίς απόθεμα

Καφετιέρα espresso Camry CR 4415B είναι κατάλληλη για τους λάτρεις του καφέ που θέλουν να απολαύσουν φρεσκοκομμένου καφέ στο σπίτι. Η καφετιέρα έχει ισχύς 480 W και μπορεί να παρασκευάσει έως και δυνατότητα παρασκευής για 6 φλυτζάνια espresso χωρητικότητας 300 ml.
Η καφετιέρα είναι εξοπλισμένη με βαλβίδα ασφαλείας που διασφαλίζει την ασφαλή χρήση. Η συμπαγής σχεδιασή της κάνει την καφετιέρα εύκολη στην αποθήκευση και τη μεταφορά, καθιστώντας την ιδανική για κάθε κουζίνα.
Επιπλέον, η καφετιέρα espresso διαθέτει αυτόματη απενεργοποίηση η οποία επιτρέπει την εξοικονόμηση ενέργειας όταν η καφετιέρα δεν χρησιμοποιείται. Το χρώμα της καφετιέρας είναι μαύρο, γεγονός που την καθιστά κατάλληλη για κάθε νοικοκυριό.
Η καφετιέρα είναι εύκολη στη χρήση - γεμίστε το δοχείο με νερό και καφέ και ενεργοποιήστε την διαδικασία παραγωγής. Όταν ο καφές είναι έτοιμος η αυτόματη απενεργοποίηση θα σταματήσει να λειτουργεί της καφετιέρας.
Η καφετιέρα espresso Camry CR 4415B είναι μια ποιοτική και πρακτική καφετιέρα που θα σας προσφέρει γευστικό καφέ κάθε μέρα στο χώρα σας.
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Кафеварки за котлон |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Πηγή θερμότητας | Ηλεκτρικός |
| Αριθμός φλυτζανιών | 6 |
| Υψος | 25.5 cm |
| Πλάτος | 17.5 cm |
| Μήκος | 13.5 cm |
| Βάρος | 1 Kg |