- -9,71 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кафеварки за котлон |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Αλουμίνιο, Ατσάλι |
| Χωρητικότητα | 0.200 l |
| Πηγή θερμότητας | Ηλεκτρικός |
| Αριθμός φλυτζανιών | 4 |
| Υψος | 25 cm |
| Πλάτος | 13.5 cm |
| Μήκος | 21 cm |
| Βάρος | 0.86 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |