- -6,65 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Кафеварки за котлон |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Υλικό | Αλουμίνιο |
| Χωρητικότητα | 0.6 l |
| Πηγή θερμότητας | Ηλεκτρικός, Αέριο, Γυαλοκεραμικό, Αλογόνο, Επαγωγή |
| Οδηγίες χρήσης | Πλύσιμο στο χέρι |
| Αριθμός φλυτζανιών | 12 |
| Υψος | 24.3 cm |
| Πλάτος | 20.7 cm |
| Μήκος | 12.8 cm |