- -15,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Екшън камери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Διαστάσεις αισθητήρα | F/1.6 |
| Ανάλυση αισθητήρα | 3 Mpx |
| Μορφή | 16:9 |
| Ανάλυση βίντεο | 2K |
| Ανάλυση εικόνας | 2304 x 1296 |
| Υψος | 12.6 cm |
| Πλάτος | 7.8 cm |
| Βάθος | 7.8 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |