- -38,30 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Τύπος οθόνης | Οθόνη αφής |
| Χρώμα | Ασημένιο |
| Επίπεδο θορύβου | 0 dB |
| Αριθμός θυρών | 1 |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Κατακόρυφος |
| Ειδική επίστρωση | Inox |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Clasa D |
| Κλιματική τάξη | SN - N - ST - T |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 600A |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Εξουσία | 50 kW |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 0 kWh |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Υλικά ράφια | Πλαστικό |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 12 Kg |
| Υψος | 31 cm |
| Βάθος | 32 cm |
| Βάρος | 6.8 Kg |
| Λειτουργίες | Αυτόματη απενεργοποίηση |
| Προορίζεται για | Κουζίνα |