- -55,12 €

Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Αριθμός θυρών | 1 |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Κατακόρυφος |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class B |
| Κλιματική τάξη | SN - N - T |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 600A |
| Σύστημα ψύξης | Στατική |
| Εξουσία | 120 W |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 0 kWh |
| Αριθμός συμπιεστών | 1 |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Συρτάρι Big Box | 1 |
| Αριθμός διαμερισμάτων | 1 |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 1.3 l |
| Αριθμός διαμερισμάτων ταχείας κατάψυξης | 1 |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 0 Kg |
| Παραγωγή παγοκύβων / 24 ώρες | 12 Kg |
| Υψος | 29.5 cm |
| Πλάτος | 22.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |