- -25,56 €
- Χωρίς απόθεμα
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 41 dB |
| Αριθμός θυρών | 1 |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Οριζόντιο |
| Κλιματική τάξη | N SN ST T |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 600A |
| Αυτονομία χωρίς ρεύμα | 30 h |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Υλικά ράφια | Inox |
| Ικανότητα κατάψυξης / 24 ώρες | 14 Kg |
| Υψος | 85 cm |
| Βάρος | 47 Kg |