Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Αριθμός θυρών | 1 |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Κλιματική τάξη | SN-ST |
| Ψυκτικός παράγοντας | R 600a |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 215 kWh |
| Καθαρός όγκος καταψύκτη | 246 l |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 95.5 cm |
| Βάθος | 61.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |