Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Фризери |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Αριθμός θυρών | 1 |
| Τύπος στήριξης | Στάνταρ |
| Ανοίγοντας την πόρτα | Κατακόρυφος |
| Ενεργειακή απόδοση σύμφωνα με τους τελευταίους ευρωπαϊκούς κανονισμούς | Class E |
| Κλιματική τάξη | SN-ST |
| Ψυκτικός παράγοντας | R600a |
| Ετήσια κατανάλωση ενέργειας | 227 kWh |
| Σύστημα απόψυξης καταψύκτη | Χειρός |
| Υψος | 85 cm |
| Πλάτος | 109 cm |
| Βάθος | 61.5 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |