
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Τύπος εγκατάστασης | Στέκεται μόνο του |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Φίλτρο HEPA, Нощен режим, Κουμπί On/Off, Осветен дисплей, Εύχρηστος, Eлиминира неприятните миризми, Лесен за транспортиране, Εξαιρετικά ήσυχο |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA, Ενεργός άνθρακας |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V |
| Επίπεδο θορύβου | 25 dB |
| Μέγιστη ισχύς | 17 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 17 м² |
| Υψος | 26.5 cm |
| Πλάτος | 16.5 cm |
| Μήκος | 16.5 cm |
| Βάρος | 1 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |