
Personalizare
Nu uita sa salvezi personalizarea pentru a putea adauga in cos(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Fisa tehnica
Пречистватели на въздух |
|
| Tipul de instalare | Libertate |
| Culoare | Alb |
| Funcții | Filtru HEPA, Modul de noapte, Buton On/Off, Afișaj iluminat, Ușor de folosit, Eлиминира неприятните миризми, Ușor de transportat, Extrem de liniștită |
| Destinate pentru | Purificare |
| Tipul filtrului | HEPA, Cărbune activat |
| Tensiunea de alimentare | 220 V |
| Nivel de zgomot | 25 dB |
| Putere maxima | 17 W |
| Gradul de viteză | 3 |
| Tipul panoului de control | Digital |
| Zona recomandată a camerei | 17 м² |
| Înălţime | 26.5 cm |
| Lăţime | 16.5 cm |
| Lungime | 16.5 cm |
| Greutate | 1 Kg |
| Garanție | 24 luni |