- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Τύπος εγκατάστασης | Στέκεται μόνο του |
| Χρώμα | Λευκό |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Λειτουργίες | Sleep mode, Αυτόματη λειτουργία, Τηλεκοντρόλ, TRUE HEPA филтър, Κουμπί On/Off, Φίλτρο που πλένεται, Без емисии и химикали във въздуха, Remote Control, Осветен дисплей, Индикатор за подмяна на филтъра, Smart WiFi, Εύχρηστος, Интернет контрол с приложение, Eлиминира неприятните миризми, Лесен за транспортиране |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Μέγιστη ισχύς | 50 W |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 88 м² |
| Υψος | 50 cm |
| Πλάτος | 21.7 cm |
| Μήκος | 39.6 cm |
| Βάρος | 6 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |