(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Φίλτρο HEPA |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Ροή αέρα | 0 l/h |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Μηχανικός |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 1 м² |
| Υψος | 26.5 cm |
| Πλάτος | 9.65 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μήκος | 24.5 cm |