- -60,61 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Цветен дисплей, Филтрация на въздуха |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Επίπεδο θορύβου | 66 dB |
| Ροή αέρα | 60 м³/н |
| Βαθμός ταχύτητας | 5 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 60 м² |
| Υψος | 38.5 cm |
| Πλάτος | 23.7 cm |
| Μήκος | 26.6 cm |
| Εγγύηση | 24 μήνες |