- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
2 години гаранция, налични консумативи, упътване на български език!
Почувствайте чистотата на всяка глътка въздух! Погрижете се за въздуха, който дишате Вие и Вашето семйство!
Със стилен и компактен дизайн, придружен мощна 5-степенна филтрация, йонизатор и стерилизираща лампа, този уред Ви предлага висока ефективност и циркулация на свеж въздух! Освен това въздухопречиствателят има WiFi връзка, тиха и приятна работа и е почти безшумен!
7-степенна пречистваща система (1 мрежест филтър + 2 двойни филтъра + йонизатор + стерилизираща лампа):
- Алуминиев мрежест филтър - Този филтър спомага за улавянето на по-големите летливи частици във въздуха, като косми, мъхове и други замърсители. Може да се мие и да се използва многократно.
- Високоефективен HEPA филтър - Прецизността на този филтър е сведена от 0.01 до 0.03 микрона, като може да улавя и задържа частици с ефикасност от 99.5% или повече. Прах, бактерии, плесен, вируси, алергени и др. малки частици не могат да преминат през HEPA филтъра.
- Клетъчно-активен карбонов филтър - Този филтър съдържа силно активни добавки, които го правят подходящ за абсорбация на неприятни миризми.
- Анти-бактериален филтър - ефективен срещу бактериите, виреещи във въздуха.
- Филтър за студена катализа - Студената катализа може да бъде използване за справянето с формалдехида, амониата, бензена, TVOC, водородния сулфат и други вредни газове, които биват отделяни от мебели, тапети, завеси, килими и др.
- Освобождаване на отрицателни йони - 20 мил. частици/cm³ - Йонизатора освобождава във въздуха голямо количество от аниони, като го зарежда с отрицателни водородни клетки. Насищането на въздуха с отрицателни йони носи положителен ефект на дихателните пътища и активира имунната система. Отрицателните йони също така се прикрепват към патогени във въздуха, като например вируси, и ги деактивира. Анионите са известни още като "витамините на въздуха" и ни дават усещането, което изпитваме, когато сме в гората, на плажа, до водопад или след буря.
- Ултравиолетова стерилизираща лампа - 365nm ултравиолетова лампа, може да стерилизира голяма разновидност от бактерии. Иползва се за пречистване на въздуха и може да унищожи миризми, породени от мухъл и пушек. Тя също произвежда и немалко количество от отрицателни йони, като това води до освежаване на въздуха и спира разпространението на вируси.
Функцииите йонизатор и UV лампа са самостоятелни функции, активират се от отделни бутони от контролния панел и могат да се включват/изключват по Ваше желание!
Ако АСТМАТА Ви мъчи….
Ако АЛЕРГИЯТА Ви пречи да дишате….
Ако не можете да се преборите с ВИРУСИТЕ
Новият естествен и ефикасен начин да пречистим въздуха в затворени помещения.
В наши дни хората прекарват над 90% от времето си в затворени помещения, независимо дали са на работа или в къщи.
Според ЕРА (Агенция за Защита на Околната среда), замърсяването на въздуха в затворени помещения е 50 пъти по-голямо, в сравнение с това на открито.
Следователно, третирането на замърсеният въздух в затворени помещения е от жизненоважно значение за здравословния начин на живот на хора страдащи от астма и алергии.
Въздухопречиствателят унищожава въздушните алергени, като:
Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Τύπος εγκατάστασης | Στέκεται μόνο του |
| Χρώμα | Ασπρο / μαύρο |
| Υλικό | Πλαστικό |
| Λειτουργίες | Ιονισμός, Αυτόματη λειτουργία, Нощен режим, Wi-Fi, Κλείδωμα για παιδιά, Карбонов филтър |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός , Ιονισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Επίπεδο θορύβου | 29.4-58.6 dB |
| Μέγιστη ισχύς | 80 W |
| Ροή αέρα | 320 м³/н |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 60 м² |
| Υψος | 65 cm |
| Πλάτος | 19.5 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μήκος | 37 cm |
| Βάρος | 8 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |