- -25,47 €
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Почувствайте се като сред природата! Осигурете чист и здравословен въздух на любимите Ви хора!
С компактен и изключително елегантен дизайн, придружен с най-новата технологиччна функция Екологични суперйони, мощна 3-степенна филтрация чрез 360-градусов филтър + йонизатор + стерилизираща лампа, този пречиствател за въздух Ви осигурява висока ефективност и циркулация на чист въздух! Освен това въздухопречиствателят има WiFi връзка, тиха и приятна работа и е почти безшумен!
6-степенна пречистваща система (Екологични суперйони + 360-градусов 3-слоен пречистващ филтър + йонизатор + стерилизираща UVC лампа):
- Екологични суперйони - иновативна екологична суперйонна технология, която използва влагата във въздуха за да образува заредени водни частици с диаметър 5-20 nm. Те се разпръскват във въздуха и могат да проникнат и до най-труднодостъпното кътче за да го стерилизират и пречистят. Екологичният суперйонен генератор произвежда стотици милиарди OH фактори за кратко време. Поради високата си активност OH факторите се разлагат или губят активност в среща с H в бактерии, вируси, миризми, алергени като осигуряват надежден ефект на стерилизация. Чрез екологичния суперйонен генератор се подтиска размножаването на вируси, премахва определени миризми, въздухът се обогатява с реактивен кислород, човешката кожа деликатно се овлажнява.
- Високоефективен антивирусен HEPA филтър H13 - прецизността на този филтър осигурява ефикасност от 99.9% за премахване на частици с размер PM 2.5 - прах, бактерии, плесен, вируси, алергени и др. малки частици не могат да преминат през HEPA филтъра. Новоразработеният филтър съдържа сребро и мед и добавя антивирусен фактор като убива 99.9% от Коронавируса, H1N1 и други вируси!
- Мрежест филтър - Този филтър спомага за улавянето на по-големите летливи частици във въздуха, като косми, полени, пърхот и други замърсители.
- Карбонов филтър - Този филтър съдържа силно активни добавки, които го правят подходящ за абсорбация на неприятни миризми.
- Освобождаване на отрицателни йони - Йонизатора освобождава във въздуха голямо количество от аниони, като го зарежда с отрицателни водородни клетки. Насищането на въздуха с отрицателни йони носи положителен ефект на дихателните пътища и активира имунната система. Отрицателните йони също така се прикрепват към патогени във въздуха, като например вируси, и ги деактивира. Анионите са известни още като "витамините на въздуха" и ни дават усещането, което изпитваме, когато сме в гората, на плажа, до водопад или след буря.
- Ултравиолетова стерилизираща лампа - ултравиолетова лампа, може да стерилизира голяма разновидност от бактерии. Иползва се за пречистване на въздуха и може да унищожи миризми, породени от мухъл и пушек. Тя също произвежда и немалко количество от отрицателни йони, като това води до освежаване на въздуха и спира разпространението на вируси
Функцииите екологични суперйони, йонизатор и UV лампа са самостоятелни функции, активират се от отделни бутони от контролния панел и могат да се включват/изключват по Ваше желание!
Ако АСТМАТА Ви мъчи….
Ако АЛЕРГИЯТА Ви пречи да дишате….
Ако не можете да се преборите с ВИРУСИТЕ
Новият естествен и ефикасен начин да пречистим въздуха в затворени помещения.
В наши дни хората прекарват над 90% от времето си в затворени помещения, независимо дали са на работа или в къщи.
Според ЕРА (Агенция за Защита на Околната среда), замърсяването на въздуха в затворени помещения е 50 пъти по-голямо, в сравнение с това на открито.
Следователно, третирането на замърсеният въздух в затворени помещения е от жизненоважно значение за здравословния начин на живот на хора страдащи от астма и алергии.
Въздухопречиствателят унищожава въздушните алергени, като:
Видео за продукта:
Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Τύπος εγκατάστασης | Στέκεται μόνο του |
| Χρώμα | Λευκό |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x дистанционно управление, 1 x Захранващ кабел, 1 x Καθαριστής αέρα, Φίλτρο |
| Λειτουργίες | Αυτόματη λειτουργία, Нощен режим, Wi-Fi, Сензор за качество на въздуха, Цветен дисплей, Дисплей със сензорно управление, Мобилно приложение за дистанционен контрол и мониторинг |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός , Ιονισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Επίπεδο θορύβου | 30 dB, 63 dB |
| Μέγιστη ισχύς | 50 W |
| Ροή αέρα | 520 m³/n |
| Βαθμός ταχύτητας | 5 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Οθόνη αφής |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 62 м² |
| Υψος | 59 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μήκος | 30 cm |
| Βάρος | 5 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |