- Χωρίς απόθεμα
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Τύπος εγκατάστασης | Στέκεται μόνο του |
| Χρώμα | Γκρι |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x дистанционно управление, 1 x Захранващ кабел, 1 х Пречиствател на въздух, Φίλτρο |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης, Φίλτρο HEPA, Αυτόματη λειτουργία, Индикатор за смяна на филтъра, Τηλεκοντρόλ, Нощен режим, Wi-Fi, Сензор за качество на въздуха, Κλείδωμα για παιδιά, Цветен дисплей, Сензор за влажност, Множествено филтриране, Дисплей със сензорно управление, Eлиминира неприятните миризми, Мобилно приложение за дистанционен контрол и мониторинг |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός , Ιονισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Επίπεδο θορύβου | 30 dB, 63 dB |
| Μέγιστη ισχύς | 50 W |
| Ροή αέρα | 520 m³/n |
| Βαθμός ταχύτητας | 5 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό, Οθόνη αφής |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 62 м² |
| Υψος | 59 cm |
| Πλάτος | 30 cm |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Μήκος | 30 cm |
| Βάρος | 5 Kg |
| Εγγύηση | 24 μήνες |