- -7,67 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Пречистватели на въздух |
|
| Τύπος εγκατάστασης | Στέκεται μόνο του |
| Χρώμα | Λευκό |
| Λειτουργίες | Χρονοδιακόπτης |
| Προορίζεται για | Καθαρισμός |
| Τύπος φίλτρου | HEPA |
| Βαθμός ταχύτητας | 3 |
| Τύπος πίνακα ελέγχου | Ψηφιακό |
| Προτεινόμενη περιοχή δωματίου | 12 m² |
| Υψος | 38.5 cm |
| Πλάτος | 22 cm |
| Μήκος | 22 cm |
| Βάρος | 3.8 Kg |