
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тенджери |
|
| Χρώμα | Κόκκινο |
| Τύπος Προϊόντος | Κατσαρόλα |
| Ενα είδος | Με καπάκι |
| Χωρητικότητα | 3.5 l |
| Πηγή θερμότητας | Αέριο, Ηλεκτρικός, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Υψος | 9 cm |
| Διάμετρος | 22 cm |
| Χειριστείτε το υλικό | Σιλικόνη, Αλουμίνιο |
| Υλικό | Ατσάλι, Ηλεκτρονική διεύθυνση, Γρανίτης, Γυαλί |
| Εσωτερικό υλικό | Γρανίτης |
| Υλικό κάλυψης | Γυαλί |
| Πλάτος | 22 cm |
| Μήκος | 22 cm |