
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Тенджери |
|
| Χρώμα | Inox |
| Τύπος Προϊόντος | Ψηλό δοχείο |
| Ενα είδος | Με καπάκι |
| Χωρητικότητα | 13.5 l |
| Πηγή θερμότητας | Αέριο, Ηλεκτρικός, Γυαλοκεραμικό, Επαγωγή, Αλογόνο |
| Οδηγίες χρήσης | Πλένεται στο πλυντήριο πιάτων |
| Υψος | 22 cm |
| Διάμετρος | 28 cm |
| Πάχος | 0.6 mm |
| Χειριστείτε το υλικό | Inox |
| Υλικό | Inox |
| Εσωτερικό υλικό | Inox |
| Υλικό κάλυψης | Γυαλί |