- Χωρίς απόθεμα

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Silver Ion, Βιταμίνη C, Active Carbon |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 0 м² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 24000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 53 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -20 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Αυτοδιάγνωση, 24ωρο χρονόμετρο, Λειτουργία Sleep, Λειτουργία I Feel, 4D Airflow, Eco mode |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 6910 W |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 7100 W |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 6900 W |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 5500 W |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.5 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.6 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 3.56 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 3.92 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Αφαίρεση υγρασίας (l/h) | 2 |
| Επίπεδο θορύβου | 58 dB |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 14 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 47 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |