- -46,02 €
![]()
- Κύρια ισχύς: 12000 BTU
- Ισχύς ψύξης: 3,4 kWh
- Ισχύς θέρμανσης: 2,6 kWh
- Θέση τοποθέτησης: Τοίχος
- Τύπος φίλτρου: Πλένεται
- Τύπος συμπιεστή: Περιστροφικός
- Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα: 4
- Inverter: Ναι
- Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη: A++
- Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση: A+
- Εποχιακός συντελεστής ψύξης: SEER 6.1
- Εποχικός συντελεστής θέρμανσης: SCOP 4
- Τάση τροφοδοσίας: 220-240 V
- Ονομαστική ισχύς ψύξης: 3770 W
- Ονομαστική ισχύς θέρμανσης: 3810 W
- Τύπος ψυκτικού μέσου: R32
ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
- Απομάκρυνση υγρασίας: 1,2 l/h
- Ρυθμός ροής αέρα: 550 m³/h
- Επίπεδο θορύβου:
22dB
25dB
33dB
37 dB
40dB
- Χρώμα εσωτερικής μονάδας Λευκό
- Διαστάσεις εσωτερικής μονάδας:
- Μήκος: 77,7 cm
- Πλάτος: 19,7 cm
- Ύψος: 25 cm
- Βάρος: 8 Kg
ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
- Επίπεδο θορύβου:
29 dB
33dB
39 dB
46dB
50dB
- Χρώμα εξωτερικής μονάδας Λευκό
- Διαστάσεις εξωτερικής μονάδας:
Μήκος 77,7 cm
Πλάτος 29 cm
Ύψος 49,5 cm
Βάρος: 23,3 Kg
- Ψύξη
- Θέρμανση
- Εξαερισμός
- Απομάκρυνση υγρασίας
- Τεχνολογία Wi-Fi Ναι
- Αυτοκαθαριζόμενο
- Timer
- Αυτοδιάγνωση
- Λειτουργία Turbo
- Αυτόματη επανεκκίνηση
- Γρήγορη ψύξη
- Λειτουργία ύπνου
- Έξυπνη λειτουργία απόψυξης
- I Feel λειτουργία
- Τρισδιάστατη ροή αέρα
- Λειτουργία Есо
- Εγγύηση 3+2 χρόνια μετά την εγγραφή εδώ(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Κύρια ισχύς: 12000 BTU
- Ισχύς ψύξης: 3,4 kWh
- Ισχύς θέρμανσης: 2,6 kWh
- Θέση τοποθέτησης: Τοίχος
- Τύπος φίλτρου: Πλένεται
- Τύπος συμπιεστή: Περιστροφικός
- Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα: 4
- Inverter: Ναι
- Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη: A++
- Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση: A+
- Εποχιακός συντελεστής ψύξης: SEER 6.1
- Εποχικός συντελεστής θέρμανσης: SCOP 4
- Τάση τροφοδοσίας: 220-240 V
- Ονομαστική ισχύς ψύξης: 3770 W
- Ονομαστική ισχύς θέρμανσης: 3810 W
- Τύπος ψυκτικού μέσου: R32
ΕΣΩΤΕΡΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
- Απομάκρυνση υγρασίας: 1,2 l/h
- Ρυθμός ροής αέρα: 550 m³/h
- Επίπεδο θορύβου:
22dB
25dB
33dB
37 dB
40dB
- Χρώμα εσωτερικής μονάδας Λευκό
- Διαστάσεις εσωτερικής μονάδας:
- Μήκος: 77,7 cm
- Πλάτος: 19,7 cm
- Ύψος: 25 cm
- Βάρος: 8 Kg
ΕΞΩΤΕΡΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ
- Επίπεδο θορύβου:
29 dB
33dB
39 dB
46dB
50dB
- Χρώμα εξωτερικής μονάδας Λευκό
- Διαστάσεις εξωτερικής μονάδας:
Μήκος 77,7 cm
Πλάτος 29 cm
Ύψος 49,5 cm
Βάρος: 23,3 Kg
- Ψύξη
- Θέρμανση
- Εξαερισμός
- Απομάκρυνση υγρασίας
- Τεχνολογία Wi-Fi Ναι
- Αυτοκαθαριζόμενο
- Timer
- Αυτοδιάγνωση
- Λειτουργία Turbo
- Αυτόματη επανεκκίνηση
- Γρήγορη ψύξη
- Λειτουργία ύπνου
- Έξυπνη λειτουργία απόψυξης
- I Feel λειτουργία
- Τρισδιάστατη ροή αέρα
- Λειτουργία Есо
- Εγγύηση 3+2 χρόνια μετά την εγγραφή εδώΧαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος φίλτρου | Φίλτρο που πλένεται, Αυτοκαθαριζόμενο |
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 2.6 kWh |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 0 м² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 12000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 3.4 kWh |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Χρονοδιακόπτης, Αυτοδιάγνωση, Αυτοκαθαριζόμενο, Wi-FI, I Feel, Λειτουργία Turbo, Λειτουργία Sleep, 3D Air Flow, Αυτόματη επανεκκίνηση |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 220 V, 240 V |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.1 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Αφαίρεση υγρασίας (l/h) | 1.2 |
| Επίπεδο θορύβου | 40 dB |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 8 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 50 dB |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 23.3 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |