- -589,00 €
Προσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 36 m² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 18000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -10 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 18 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 7.33 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.6 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 3.68 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 4 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Ασημένιο |
| Επίπεδο θορύβου | 46 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 18.9 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 79.8 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 29.5 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 12 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 48 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 30 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 82.5 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 73.5 cm |
| Εγγύηση | 36 μήνες |