- -175,00 €
Κύρια χαρακτηριστικά
- Περιλαμβάνεται μονάδα Wi-Fi: ναιΠροσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Κύρια χαρακτηριστικά
- Περιλαμβάνεται μονάδα Wi-Fi: ναι
- Ισχύς εξόδου ψύξης (Min./Nom./Max): 0,8 / 2,5 / 3,5 kW
- Ισχύς εξόδου θέρμανσης (Ελάχ. / Κατ. / Μέγ.): 0,9 / 3,2 / 6,2 kW
- Ισχύς εισόδου ψύξης (Ελάχιστη / Ονομαστική / Μέγιστη): - / 0,58 / - kW
- Κατανάλωση ισχύος θέρμανσης (Min./Nom./Max): - / 0,76 / - kW
- Ισχύς (BTU): 9 000
- SEER (Εποχιακός δείκτης απόδοσης ψύξης): 8,6
- SCOP (Εποχιακός συντελεστής απόδοσης): 4,6
- Ετήσια κατανάλωση ενέργειας (ψύξη/θέρμανση): 101 / 973 kWh
- Ενεργειακή κλάση ψύξης / θέρμανσης (εύκρατη ζώνη): A+++ / A++
- Θερμοκρασία λειτουργίας ψύξης: -10 ~ 46 °C
- Θερμοκρασία λειτουργίας θέρμανσης: -25 ~ 24 °C
- Εγγύηση: 36 μήνες
- Ισχύς εισόδου - 50Hz: 17 kW
- Ψυκτικό μέσο: R-32
- Παροχή ρεύματος (φάση/συχνότητα/τάση): 1~/50/220-240
Εσωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 280 x 838 x 229 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 10 kg
- Στάθμη θορύβου ψύξης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): 46 / 41 / 36 / 19 dB
- Στάθμη θορύβου θέρμανσης (Υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): 49 / 46 / 39 / 19 dB
Εξωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 550 x 800 x 285 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 34 kg
- Συνδέσεις σωλήνων - φάση υγρού/αερίου: 6,35 / 9,52 mm (1/4" / 3/8")
- Στάθμη θορύβου ψύξης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): 46 / - / - / - / - dB
- Επίπεδο θορύβου θέρμανσης (υψηλό/χαμηλό/θόρυβος): 49 / - / - / - / - dB
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 20 m² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 9000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -10 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -25 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση, Εξαερισμός |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.6 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.6 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 49 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 22.9 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 83.8 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 28 cm |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 49 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 28.5 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 80 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 55 cm |
| Εγγύηση | 36 μήνες |