- -180,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
![]()
- Βασική χωρητικότητα: 18000 BTU
- Κατάλληλο για δωμάτια έως: 38 m²
- Ισχύς εξόδου ψύξης (Ελάχιστη/Μέγιστη/Μέγιστη): 2,0 / 5,3 / 5,83 kW
- Ισχύς θέρμανσης (Min./Nom./Max): 2,2 / 5,6 / 6,16 kW
- Ισχύς εισόδου ψύξης (Ελάχιστη / Ονομαστική / Μέγιστη): 0,28 / 1,75 / 2,3 kW
- Κατανάλωση ισχύος θέρμανσης (Min./Nom./Max): 0,28 / 1,54 / 2,3 kW
- SEER (Εποχιακός δείκτης ενεργειακής απόδοσης): 6,13
- SCOP (εποχιακός συντελεστής απόδοσης): 4,11
- Ενεργειακή κλάση ψύξης/θέρμανσης (μέτρια ζώνη): A++/A+
- Θερμοκρασία λειτουργίας ψύξης: -15 ~ 52 °C
- Θερμοκρασία λειτουργίας θέρμανσης: -15 ~ 24 °C
- Ψυκτικό μέσο: R-32
- Παροχή ρεύματος (φάση/συχνότητα/τάση): 1~/50/220-240
Εσωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 610 x 720 x 230 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 15 kg
- Στάθμη θορύβου ψύξης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): 47 / 41 / 35 / - dB
- Επίπεδο θορύβου θέρμανσης (Υψηλή/χαμηλή/χαμηλή/θόρυβος): 47 / 41 / 35 / - dB
Εξωτερική μονάδα
- Συμπιεστής: Περιστροφικός
- Διαστάσεις: 545 x 800 x 315 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 36 kg
- Συνδέσεις σωλήνων - φάση υγρού/αερίου: 6,35 / 9,52 mm (1/4" / 3/8")
- Στάθμη θορύβου ψύξης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): 55 / - / - / - / - dB
- Στάθμη θορύβου θέρμανσης (υψηλή/χαμηλή/χαμηλή/θόρυβος): 55 / - / - / - / - dB
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος Προϊόντος | Конзола |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 18000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 38 м² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 18000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 18000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 52 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 4 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 5.83 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 6.16 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 2.3 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 2.3 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.13 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.11 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 47 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 23 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 72 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 61 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 15 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 55 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 31.5 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 80 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 54.5 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 36 Kg |
| Εγγύηση | 36 месеца |