- -280,00 €
Κύρια χαρακτηριστικά
- Περιλαμβάνεται μονάδα Wi-Fi: ναιΠροσαρμογή προϊόντος
Μην ξεχάσετε να αποθηκεύσετε την αλλαγή σας, για να μπορέσετε να το προσθέσετε στο καλάθι(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Κύρια χαρακτηριστικά
- Περιλαμβάνεται μονάδα Wi-Fi: ναι
- Ισχύς εξόδου ψύξης (Min./Nom./Max): 1,2 / 7,1 / 7,3 kW
- Ισχύς εξόδου θέρμανσης (Min./Nom./Max): 1,1 / 8,0 / 9,1 kW
- Ισχύς εισόδου ψύξης (Ελάχιστη / Ονομαστική / Μέγιστη): - / 2,45 / - kW
- Κατανάλωση ισχύος θέρμανσης (Min./Nom./Max): - / 2,37 / - kW
- Ισχύς (BTU): 24 000
- EER (συντελεστής απόδοσης ψύξης): 2,9
- SEER (εποχιακή ενεργειακή απόδοση): 7,1
- COP (συντελεστής απόδοσης): 3,38
- SCOP (εποχιακός συντελεστής απόδοσης): 4,4
- Ενεργειακή κλάση ψύξης/θέρμανσης (εύκρατη ζώνη): A++/A+
- Θερμοκρασία λειτουργίας ψύξης: -15 ~ 46 °C
- Θερμοκρασία λειτουργίας θέρμανσης: -15 ~ 24 °C
- Κατάλληλο για χώρους έως: 50 m²
- Εγγύηση: 36 μήνες
- Ψυκτικό μέσο: R-32
- Παροχή ρεύματος (φάση/συχνότητα/τάση): 1~/50/220-240
Εσωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 294 x 998 x 230 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 12 kg
- Στάθμη θορύβου ψύξης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): 48 / 44 / 39 / 31 dB
- Επίπεδο θορύβου θέρμανσης (Υψηλή/χαμηλή/χαμηλή/θόρυβος): 47 / 44 / 40 / 33 dB
Εξωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 640 x 800 x 290 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 42,5 kg
- Συνδέσεις σωλήνων - φάση υγρού/αερίου: 6,35 / 12,7 mm (1/4" / 1/2")
- Στάθμη θορύβου ψύξης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): - / 53 / - / - / - dB
- Στάθμη θορύβου θέρμανσης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): - / 55 / - / - / - dB
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 24000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 50 m² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 24000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 24000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 4 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Wi-FI |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 7.3 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 9.1 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 2.45 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 2.37 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 7.1 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.4 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 2.9 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 3.38 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 48 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 23 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 99.8 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 29.4 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 12 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 55 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 29 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 80 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 64 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 42.5 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |