- -127,82 €
- Χωρίς απόθεμα
Κύρια χαρακτηριστικά
- Ισχύς εξόδου ψύξης (Ελάχιστη/Μέγιστη/Μέγιστη): 1,1 / 6,5 / 7,1 kW(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Κύρια χαρακτηριστικά
- Ισχύς εξόδου ψύξης (Ελάχιστη/Μέγιστη/Μέγιστη): 1,1 / 6,5 / 7,1 kW
- Ισχύς εξόδου θέρμανσης (Min./Nom./Max): 1,2 / 7,0 / 8,0 kW
- Ισχύς εισόδου ψύξης (Ελάχιστη / Ονομαστική / Μέγιστη): 0,25 / 2,3 / 2,4 kW
- Κατανάλωση ισχύος θέρμανσης (Min./Nom./Max): 0,27 / 2,1 / 2,5 kW
- Ισχύς (BTU): 24 000
- EER (συντελεστής απόδοσης ψύξης): 2,83
- SEER (εποχιακή ενεργειακή απόδοση): 6,1
- COP (συντελεστής απόδοσης): 3,33
- SCOP (εποχιακός συντελεστής απόδοσης): 4
- Ετήσια κατανάλωση ηλεκτρικής ενέργειας (ψύξη / θέρμανση): 373 / 1538 kWh
- Ενεργειακή κλάση ψύξης / θέρμανσης (εύκρατη ζώνη): A++ / A+
- Θερμοκρασία λειτουργίας ψύξης: -10 ~ 46 °C
- Θερμοκρασία λειτουργίας θέρμανσης: -10 ~ 24 °C
- Κατάλληλο για δωμάτια έως: 43 m²
- Εγγύηση: 60 μήνες
- Ψυκτικό μέσο: R-32
- Παροχή ρεύματος (φάση/συχνότητα/τάση): 1~/50/220-240
Εσωτερική μονάδα
- Διαστάσεις: 320 x 1050 x 250 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 15 kg
- Στάθμη θορύβου ψύξης (υψηλή/χαμηλή/θόρυβος): 48 / - / 29 / - dB
- Επίπεδο θορύβου θέρμανσης (Υψηλή/χαμηλή/χαμηλή/θόρυβος): 48 / - / 29 / - dB
Εξωτερική μονάδα
- Συμπιεστής: DC Twin Rotary
- Διαστάσεις: 550 x 780 x 290 Υ x Π x Β (mm)
- Βάρος: 35 kg
- Συνδέσεις σωλήνων - φάση υγρού/αερίου: 6,35 / 12,7 mm (1/4" / 1/2")
- Επίπεδο θορύβου ψύξης (υψηλό/χαμηλό/θόρυβο): 56 / - / - / - / - dB
- Επίπεδο θορύβου θέρμανσης (υψηλό/χαμηλό/θόρυβος): 69 / - / - / - / - dB
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter, Twin rotary |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 24000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 43 м² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 24000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 24000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -10 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -10 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 24 |
| Αριθμός ταχυτήτων ανεμιστήρα | 4 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Οχι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 7.1 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 8 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 2.4 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 2.5 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A+ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 6.1 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4 |
| Συντελεστής ψύξης EER | 2.83 |
| Συντελεστής θέρμανσης COP | 3.33 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου | 48 dB |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 25 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 105 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 32 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 15 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 69 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 29 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 78 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 55 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 35 Kg |
| Εγγύηση | 60 μήνες |