- -302,00 €
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Τύπος συμπιεστή | Inverter |
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα, 1 x Εσωτερική μονάδα, 1 x Τηλεχειριστήριο |
| Τύπος Προϊόντος | Standard |
| Δυνατότητα θέρμανσης | 24000 BTU |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 41 м² |
| Χρήση | Σπιτικό |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα |
| Βασική χωρητικότητα | 24000 BTU |
| Δυνατότητα ψύξης | 24000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -25 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 30 |
| Αντιστροφέας | Ναι |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Ειδικά χαρακτηριστικά | Wi-FI |
| Λειτουργίες κλιματισμού | Ψύξη, Θέρμανση |
| Τεχνολογία Wi-Fi | Ναι |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Τάση τροφοδοσίας | 240 V |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 7.4 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 7 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (ψύξη) | 2.3 kW |
| Ονομαστική κατανάλωση (θέρμανση) | 2.53 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.7 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.6 |
| Χρώμα αμαξώματος εσωτερικού χώρου | Μαύρο |
| Μήκος Εσωτερική συσκευή | 33.1 cm |
| Πλάτος Εσωτερική συσκευή | 114.5 cm |
| Ύψος Εσωτερική συσκευή | 23 cm |
| Βάρος Εσωτερική συσκευή | 14 Kg |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό/Γκρι |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 35 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 90 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 70 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 41 Kg |
| Εγγύηση | 24 месеца |