- -444,00 €

(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)
(edit with the Customer Reassurance module)

Χαρακτηριστικά
Климатици |
|
| Πακέτο περιεχομένων | 1 x Εξωτερική μονάδα |
| Τύπος Προϊόντος | Мултисплит |
| Συνιστώμενη περιοχή κάλυψης | 35 m² |
| Τοποθεσία τοποθέτησης | Τοίχωμα, Κάτω από |
| Βασική χωρητικότητα | 18000 BTU |
| Ελάχιστη θερμοκρασία ψύξης (- ° C) | -10 |
| Μέγιστη θερμοκρασία ψύξης (° + C) | 46 |
| Ελάχιστη θερμοκρασία θέρμανσης (° -C) | -15 |
| Μέγιστη θερμοκρασία θέρμανσης (+ ° C) | 18 |
| Περιλαμβάνεται κιτ τοποθέτησης | Οχι |
| Τεχνολογία Wi-Fi | N/A |
| Τύπος ψυκτικού | R 32 |
| Ονομαστική ικανότητα ψύξης | 5 kW |
| Ονομαστική ικανότητα θέρμανσης | 5.6 kW |
| Ενεργειακή απόδοση στην ψύξη | A+++ |
| Ενεργειακή απόδοση στη θέρμανση | A++ |
| Εποχιακός συντελεστής ψύξης SEER | 8.8 |
| Εποχιακός συντελεστής θέρμανσης SCOP | 4.79 |
| Επίπεδο θορύβου | 48 dB |
| Χρώμα αμαξώματος εξωτερικού χώρου | Λευκό |
| Επίπεδο θορύβου Εξωτερική συσκευή | 48 dB |
| Μήκος εξωτερικής συσκευής | 35 cm |
| Πλάτος Εξωτερική συσκευή | 85.2 cm |
| Ύψος Εξωτερική συσκευή | 55.2 cm |
| Βάρος Εξωτερική συσκευή | 41 Kg |
| Εγγύηση | 36 μήνες |